Круїз літературною Європою

Студенти відділення харчових технологій разом із євроклубівцями ВоК НУХТ долучилися до проекту «Діяльність Центру європейської інформації», що проходить у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Цими днями в рамках цього проекту відбуваються заходи до Дня Європи. Це ще одна нагода більше дізнатися про багатовікову історію та культуру європейських країн, європейські цінності. Також це і можливість продемонструвати свої знання, показати свої вміння, доєднатися до прекрасного.

Дійство «Круїз літературною Європою» розпочалося з привітань організаторів, які розповіли про цілі заходу. Потому модератори зустрічі розповіли про бібліотеки різних європейських країн, їх особливість, режим роботи та інше. Поступово учасники проекту перейшли до обговорення світогляду й творчості найвідоміших європейських літераторів, як класиків, так і сучасних авторів, ознайомилися із літературними новинками, долучилися до найкращих надбань Європи.

Цікавою видалася дискусія про літературні вподобання українців і європейців. Більше того, молодь підкреслила свою європейськість, знаходячи в українській і зарубіжній літературі численні взаємозв’язки і взаємовпливи.