Євроінтеграція України, як чинник соціально-економічного розвитку держави

Інтеграційний процес України в європейський простір – це, в першу чергу, впровадження європейських норм і стандартів в освіту, науку і техніку, поширення власних культурних і науково-технічних здобутків. З огляду на це, та враховуючи затверджену Указом Президента України «Стратегію інтеграції України до Європейського Союзу”», 6 грудня студенти другого курсу групи 43/43а, спеціальності «Туризм» взяли участь у заході, спрямованому на розширення знань про Європейський Союз і розвиток України у загальному контексті Європейської інтеграції.

Викладач фахових дисциплін відділення туризму та готельно-ресторанної справи Юрій Пасевич провів семінар, під час якого студенти ознайомились із основними принциповими положеннями європейської інтеграції, передумовами для набуття Україною членства у Європейському Союзі, зокрема інтеграцію України у європейський політичний, економічний і правовий простір.

Студенти переглянули тематичний фільм «Європейський Союз: вчора, сьогодні, завтра», який демонструє усі переваги вступу до Європейського співтовариства. Наприкінці заходу, студенти поділилися власними думками стосовно перспектив, переваг та недоліків Європейської інтеграції України і провели ряд дискусій по цій темі.