Вивчаємо «Paintings and Art»

Нещодавно студенти групи № 17 на чолі з викладачами іноземної мови Оксаною Харковською та Оксаною Кисіль відвідали Художній музей, що знаходиться в колишньому Будинку повітового суду на території Луцького замку.

Метою заходу було закріплення навчального матеріалу з теми «Paintings and Art», отриманого на заняттях англійської мови. Студенти оглянули експозиції, отримали інформацію про художників та осіб, які зображені на картинах, про що детально розповіла екскурсовод музею. У розділі зарубіжного мистецтва ознайомилися з роботами національних шкіл Іспанії, Італії, Фландрії, Франції, Австрії, Німеччини, Англії та Польщі з періоду XVII – першої третини ХХ століття. Звичайно, експоновані тут роботи не дають цілісної картини живописних шкіл, але вони певною мірою виявляють їх художню стилістику і своєрідність, знайомлять з основними мистецькими жанрами і стилями.
На завершення студенти отримали завдання на наступне заняття: розповісти англійською мовою про живописні школи та свої враження від побаченого, описати картину, яка найбільше сподобалася.

Такі форми проведення занять надають можливість підвищити рівень знань з іноземної мови, а також активізувати процес мислення студентів шляхом безпосереднього залучення їх до організації уроку.