Виробниче навчання у банківських установах міста Луцька

1Уже традицією стало проведення у банківських установах нашого міста виробничого навчання учнів, які опановують професію «Касир (в банку)».
4 вересня 2015 року учні групи № 23 на чолі з майстром виробничого навчання Інною Швайковською провели виробниче навчання на тему «Ознайомлення з банківською установою» у відділенні ПАТ КБ «Приватбанк» та філії Національного банку України міста Луцька.

Заняття відбувалося у комбінованій формі, коли розповідь майстра виробничого навчання перепліталась з розповіддю працівників банку. В ході заходу учнів ознайомили з секретами роботи банківського працівника керуюча відділенням ПАТ КБ «Приватбанк» Світлана Король, касир Людмила Павельчук та операціоніст з обслуговування фізичних осіб Валентин Остап’юк. Хоча учні вперше були присутні на такому занятті і багато матеріалу вони чули вперше, але брали активну участь в обговоренні питань, які розглядались на виробничому занятті, спостерігали за роботою касира, особливу увагу приділяли культурі спілкування з клієнтами. На завершення, для перевірки рівня засвоєння матеріалу, працівники банку провели учням тестування.

Мета заняття – формування розуміння учнями відповідальності за виконану роботу та чуйного відношення до клієнта, оточуючих людей – успішно досягнута.

Такі заняття є важливим етапом підготовки фахівців до майбутньої професії та набуття досвіду самостійної роботи. Цьому сприяють умови, максимально наближені до майбутньої професійної діяльності.