Викладачі Волині обмінялися досвідом

1_cr9 листопада на базі Волинського коледжу НУХТ відбулося обласне методичне об’єднання викладачів спеціальних та загальнотехнічних дисциплін.
Відкрила засідання заступник директора з навчальної роботи Алла Голуб, яка привітала учасників методичного об’єднання в стінах навчального закладу та побажала плідної праці. Крім того, вона наголосила на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів.

Завідувач відділення готельно-туристичного обслуговування Світлана Зінкевич розповіла про етапи розвитку Волинського коледжу НУХТ й представила гостям віртуальну екскурсію навчальним закладом.

Викладачі коледжу Ольга Стешенко та кандидат технічних наук Олександр Ройко поділися із колегами досвідом використання інформаційних технологій у харчовій промисловості. Також гості мали можливість ознайомитися із роботою лабораторії контролю якості харчової продукції, яка успішно працює у Волинському коледжі.

Викладач фахових дисциплін Галина Шепелюк виступила із доповіддю «Про роль практичних занять у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців. Використання хмарних технологій при проведені практичних занять». Вона поділилася досвідом використання хмарних технологій і системи Moodle для дистанційного навчання студентів та запросила присутніх викладачів до співпраці за цими технологіями. Потому педагоги відвідали відкрите заняття на тему «Складання простих електронних схем на основі мікроконтролера», яке провів кандидат фізико-математичних наук, викладач фахових дисциплін Олександр Бурбан.

У ході методичного об’єднання відбувся обмін досвідом щодо наступності й перспективності в роботі з молоддю, а також з питання застосування нетрадиційних форм навчання як творчого пошуку викладача. Викладачі ділилися творчими знахідками, новими формами проведення різноманітних заходів, спрямованих на активізацію пізнавальної діяльності, поглиблення знань студентів та формування більшої зацікавленості в здобутті якісної освіти.