У коледжі відбулася година-спілкування «Люби і бережи усе живе». Метою заходу було детально розглянути відносини людини і природи, причини загострення екологічних проблем у результаті діяльності людини.
Чимало уваги було приділено висвітленню розумної влаштованості навколишнього світу, доцільності й гармонійності природних явищ. Студенти говорили про забруднення навколишнього середовища сміттям, поліетиленовими пакетами, хімічними відходами. «Засмічуємо ліси, річки, озера, а потім хочемо чистої води… Хто ж буде про нас піклуватися, як не ми самі?», – молодь ставила собі риторичні питання.
Студенти підготували чудові висловлювання про цінність і внутрішню глибину природи. Молодь зізналася, що найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів – усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна природа рідного краю. Природа і Вітчизна невіддільні. «Ми – господарі нашої природи. А вона для нас – це життя. І берегти природу – значить берегти Батьківщину», – резюмували студенти, які брали участь у заході.
Багато говорилося і про гуманне ставлення до тварин, адже саме ставленням до тварин оцінюється наша людяність. У ході заходу було з’ясовано критерії «здорового» суспільства, які полягають у гуманному та моральному ставленні до живої природи, відповідальності суспільства за взятих додому тварин. Вони живуть поряд з нами, приносять велику користь людям, викликають естетичне задоволення, але й потребують нашого захисту, допомоги і дбайливого ставлення.
«Я маю величезну надію, що ви будете жити в гармонії з природою і природа відповість вам взаємністю», – таким зверненням до присутніх завершила захід викладач біології Надія Стецюк.