Вручення нагород

Нещодавно відбулася церемонія вручення нагород за підсумками обласного та загальнонаціональний етап ХVІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Журі визначило переможців та призерів мовного змагання. Приємно відзначити, що молодь Волинського коледжу НУХТ щорічно виборює у Конкурсі почесні місця. Не став винятком і цей рік. В ході урочистостей було відзначено Грамотами Вероніку Дубинюк (студентка групи 39), Дарину Басисту (учениця групи 27), Наталю Яричин (учениця групи 8), які виявили нові грані таланту та показали прекрасні знання.

Конкурсні матеріали наших вихованців засвідчили належну ерудицію, знання методики викладання української мови та літератури, професійну майстерність викладачів-філологів Волинського коледжу. За підготовку переможців ІІ (обласного) етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу нагороджено Грамотами Олену Матвійчук та Тетяну Степанюк.
Після закінчення урочистої частини учні та студенти розпочали боротьбу за перемогу у загальнонаціональному етапі Конкурсу, переможець якого візьме участь у IV етапі (підсумковому).

Щирі вітання  учасникам мовного змагання та майбутніх вам творчих злетів!