Педагогічні читання

Педагогічні читання – одна з традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого коледжу. Цьогорічні педагогічні читання на тему «Педагогічна майстерність, знання та вміння сучасного педагога» відбулися 27 січня.

Метою заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.

Професія педагога – це професія, змістом якої є навчання і виховання молодих людей. У своїх виступах викладачі поділилися досвідом, як оволодіти педагогічною технікою, вмінням володіти мімікою, жестами, технікою мови, дикцією та як розвивати педагогічні вміння і здібності.

При підготовці та проведенні педагогічних читань панувала творча атмосфера, викладачі активно обговорювали висвітлені проблемні питання. З цікавістю було переглянуто відеопрезентацію, підготовлену викладачем-методистом коледжу Наталією Загоровською. Присутні мали можливість ознайомитись із фрагментами фільмів, навчитися спеціальним вправам на тренування голосу, дихання, на зняття стресу. Комплекс таких заходів сприяє розвитку фахової майстерності педагогів, відповідно кожний учасник педагогічних читань обов’язково почерпнув щось цікаве і потрібне саме йому.