ВолиньPost: Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією Мерсін

,

Оригінал статті http://www.volynpost.com/news/192219-luckyj-koledzh-spivpracyuvatyme-iz-tureckoyu-provinciieyu-mersin

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією Мерсін

Відтепер у студентів Волинського фахового коледжу НУХТ, які вивчають туризм та готельно-ресторанну справу, буде ще більше можливостей. Зокрема, практикуватися у туристичному агентстві «Каретта тур» у провінції Мерсін (Туреччина), популяризувати Україну за кордоном та розвиватися у цій сфері.

20 та 21 вересня навчальний заклад підписав договір із представниками Туреччини про налагодження довготривалої співпраці, обмін досвідом у сфері надання освітніх та професійних послуг. Така співпраця передбачає обміни студентами, участь у спільних грантах, написання спільних проєктів, популяризації туризму на Волині та провінції Мерсін.

До навчального закладу приїхали Алі Кучюком – директором департаменту туризму провінції Мерсін і власник туристичної компанії «Каретта тур», Емре Дуру – директор департаменту культури і туризму провінції Мерсін, Емре Уолнатом – директор департаменту з охорони здоров’я провінції Мерсін. Для гостей з Туреччини така співпраця є дуже важливою, адже таким чином вони хочуть відкрити українцям цікаве місце для туризму.

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією МерсінВикладач Волинського фахового коледжу НУХТ Леся Стешенко розповіла, що вперше для освітнього закладу запланували настільки масштабну співпрацю із іншою країною. За її словами, це гарантує чудові перспективи для студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». Адже у провінції Мерсін можна не тільки відпочивати, там є гірський, лікувальний туризм.

«Мерсін – це красива провінція, яка поки не дуже відома для туристів. Наші гості мають на меті показати її українцям та презентувати нашу країну для турків. Поки ми розпочинаємо співпрацю. Вони познайомилися із Луцьком та Волинською областю. Згодом плануємо обміни студентами та ще багато цікавого», – запевняє Леся Стешенко.

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією МерсінНа базі коледжу є навчально-туристична агенція. Студенти під час навчання можуть приймати туристів, забезпечити їм проживання, харчування та проводити для них екскурсії.

Крім цього, гості з Туреччини хочуть, аби в їх провінції були гіди, які розмовляють українською мовою.

«У Мерсіні усіх туристів приймають, як гостей. Тому для того, аби українцям було максимально комфортно, вони хочуть, щоб екскурсоводи вивчили мову», – говорить Леся Стешенко.

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією МерсінНа зустрічі були присутні працівники Волинської державної адміністрації Лариса Козак та Станіслав Ольшевський, начальник відділу промоції міста управління туризму та промоції міста Богдан Каліш, координатор проєкту «Нове життя старого міста» Олег Парфенюк, головний спеціаліст департаменту освіти м. Луцька Людмила Клиш та представники туристичних компаній міста. Іноземні гості розповіли про туристичні можливості провінції Мерсін, зупинились на своєму баченні співпраці в освітній галузі та галузі сфери обслуговування. Українські фахівці поділились перспективами розвитку туризму Волинської області та міста Луцьк. Родзинкою дня стала екскурсія новим туристичним маршрутом «Таємниці Луцького окольника».

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією МерсінНаступного дня відбулася зустріч турецької делегації зі здобувачами освіти Волинського фахового коледжу НУХТ. Студентів ознайомили із можливостями академічного обміну, перспективами професійного та кар’єрного становлення під час проходження практики та працевлаштування в Турецькій Республіці. Директор коледжу Ігор Корчук окремо зупинився на планах розширеної співпраці у сфері туризму та готельно-ресторанної справи, представив шляхи співробітництва іноземних партнерів із навчально-туристичною агенцією коледжу «Біля Вежі».

Опісля Волинський фаховий коледж НУХТ підписав договір про співпрацю із представниками Туреччини.

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією Мерсін

Луцький коледж співпрацюватиме із турецькою провінцією Мерсін