Волинь відома і невідома

Категорії:

During the week of the cyclic graduation committee of Tourism and Hotel and Restaurant Business, the first year students of the “Tourism” specialty with their foreign language teachers Tetyana Andrus and Oksana Kharkovska held an interesting and informative activity on the topic “Volyn Known and Unknown”. During the event, the participants had the opportunity to visit the famous locations of Lutsk, to travel along the tourist trails of Volyn region, to get acquainted with interesting facts of the history of our native region, and to learn exciting information about famous people of Volyn.

У межах тижня циклової випускової комісії туризму та готельно-ресторанної справи здобувачі освіти першого курсу спеціальності «Туризм» на чолі з викладачами іноземної мови Тетяною Андрусь та Оксаною Харковською провели цікаве та пізнавальне заняття на тему «Волинь відома та невідома».

Під час заходу учасники мали змогу відвідати відомі локації Луцька, про які розповіли студенти Злата Сосницька, Катерина Іванюк, Дарина Купрись та Антон Миронюк. Дивовижний проєкт «Туристичними стежками Волині» підготувала Дарина Левичкіна, яка не тільки вразила цікавою інформацією, а ще й подачею матеріалу, використовуючи інформаційні технології. Марія Мороз та Анастасія Волочай знайшли та повідали маловідомі факти з історії нашого рідного краю та про особистостей, які пов’язані з Волинню. Варто зазначити, що багато європейців жили на території Волині, будували палаци та маєтки, більшість з яких на жаль не збереглися, і ми можемо побачити їх лише на світлинах. Фотографи з Європи приїздили в спеціальні тури, щоб помилуватись красою природи та зробити рідкісні кадри. А ще усіх здивував той факт, що у Німеччині існує свій Музей Волині. Музейний заклад розташовується в місті Лінстов. Усі експонати з музею ідентичні та подаровані вихідцями та емігрантами з Волині.

Волинський край – земля з багатовіковою історією. Його уславили князі Данило Галицький, Любарт Гедимінович, такі громадські діячі, як Галшка Гулевичівна, Данило Братковський, письменники, вчені. Цю традицію продовжують і сучасники, серед них відомі співаки, спортсмени, науковці, письменники. Про відомого майстра слова Володимира Лиса знають не тільки волиняни, а й усі українці. Більш детально з його творчістю познайомив студентів Оскар Вчорашній. Також згадали Оксану Забужко, Василя Зінкевича, Олександра Положинського, та інших молодих виконавців з Волині.

Такі заняття допомагають учасникам освітнього процесу вдосконалити вміння спілкуватися іноземною мовою, розвивати здатність працювати з інформацією з різних джерел, ефективно використовувати інформаційні технології у професійній діяльності. А також формують світогляд щодо розвитку суспільства, природи, духовної культури та виховують любов до рідного краю. Це допомагає креативності мислення, інтелектуальному розвитку та самовиховання.