Волонтер розповів студентам коледжу про шкідливість тютюнопаління

30.10.2017р. в гуртожитку Волинського коледжу НУХТ відбулась зустріч студентів з волонтером Всеукраїнської просвітницької християнської організації “Нова надія» Олексюком Петром. Волонтер даної організації, Олексюк Петро, провів учням профілактичну лекцію на тем «Тютюнопаління»
Про «примару тютюнового диму», а саме темі шкідливості тютюнопаління була присвячена лекція, було згадано не дарма. Адже саме цигарка є першою сходинкою до алкогольно-наркотичної прірви. Лектор навів простий широко відомий факт – людина яка ніколи в житті не палила ніколи не тягнулася ні до чарки, ні до, тим більше, до «класичного» важкого наркотика. І, навпаки – усі без винятку наркозалежні в один голос кажуть, що все починалося саме з цигарки.
У легкій та доступній формі Петро Олексюк розповів про шкідливість тютюнопаління. Свою позицію він доводив фактами, а саме, зокрема, від раку легенів, набутого внаслідок тютюнопаління, помер не один успішний чоловік.
«Я особисто знаю одного доволі успішного чоловіка, який любить активний відпочинок, спорт. Він кожної зими катався на лижах у горах, але він був разом із тим і затятим курцем. Так ось нещодавно він пережив операцію в ході якої йому, аби врятувати його життя, довелося видалити чверть легені. І тепер, що для нього найжахливіше, про активний спосіб життя доведеться забути. Просто дивитиметься у горах на зимові краєвиди», – розповів Петро Олексюк.
Він також докладно розповів про шкідливі речовини, які містяться у тютюнових виробах, і які, власне, і призводять до таких жахливих наслідків для організму людини.
Сама лекція викликала зацікавленість молодих людей, вони також поставили волонтеру і кілька своїх запитань.
«Я вірю в Бога, і ця моя віра у Господа, моя любов до ближнього спонукає мене займатися цією справою. Бо від того, яке покоління у нас виросте залежить майбутнє нашої країни. І якщо молодь віритиме у Бога, матиме цінності, то і Україна буде успішною», – зауважив, волонтер Всеукраїнської християнсько-просвітницької організації «Нова надія» Петро Олексюк.