Волинський коледж НУХТ запрошує на навчання

25 березня у Волинському коледжі НУХТ традиційно відбувся День відкритих дверей, на який завітали учні шкіл, гімназій, ліцеїв та їх батьки з міста Луцька та районів нашої області.

Подія відбувалася в рамах щорічної промоакції, яка передбачає ознайомлення з навчальним закладом та представлення усіх відділень. На початку заходу з вітальним словом до майбутніх вступників та їх батьків звернувся директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук, який розповів про перспективи навчання та професійної підготовки, що відкриваються перед учнями й студентами коледжу.

Із спеціальностями та професіями, за якими ведеться підготовка у ВоК НУХТ, детально ознайомили присутніх завідувачі відділень. У своїх виступах вони окреслили багатогранне життя учнів та студентів у стінах нашого коледжу. Багато уваги було приділено питанню майбутнього працевлаштування. Завідувачі відділень запевнили майбутніх вступників та їх батьків у затребуваності таких спеціальностей та професій, як працівники харчової промисловості, сфер гостинності та туризму, ІТ-технологій, економіки та підприємництва.

Перед гостями виступила і відповідальний секретар приймальної комісії Інна Савчук. Вона оголосила, що умови і правила вступу до коледжу у 2017 році незабаром будуть висвітлені у засобах масової інформації та, зокрема, на сайті коледжу. Відповідальний секретар довела до відома присутніх інформацію про перелік конкурсних предметів ЗНО, зауваживши, що один обов’язковий предмет – це українська мова та література, а другий предмет запропоновано вступникам самостійно вибрати з трьох предметів. Також Інна Валеріївна наголосила на наявності підготовчих курсів для вступу до коледжу.

Після насиченої зустрічі в актовій залі гості отримали нагоду ознайомитися з матеріально-технічною базою нашого коледжу, побували на відділеннях, побачили навчальні корпуси, аудиторії, навчальні лабораторії.

День відкритих дверей пройшов у теплому, дружньому колі, спеціально для гостей студенти коледжу підготували гарні музичні та хореографічні номери. Невимушена атмосфера спілкування майбутніх вступників із викладачами, студентами коледжу сприяла тому, аби допомогти молодим людям визначитися з майбутнім фахом та напрямком підготовки. І ми маємо надію, що сьогоднішні гості поповнять ряди студентства у нашому славному коледжі.