Студенти переймали досвід лідерів країни висхідного сонця

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки коледжу є постійними учасниками проекту «Жива бібліотека», що відбувається у обласній бібліотеці для юнацтва.

Сьогодні, 27 березня, студенти разом із викладачами Тетяною Кременець та Віктором Кондратюком  зустрілися  із лучанкою Лідією Кожевніковою, яка взяла участь у програмі уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу».

Треба зазначити, що шляхом відкритого конкурсу МЗС України, Фонд Богдана Гаврилишина відібрали 8 учасників, які представляли Україну у цій програмі в Японії. Серед учасників – лучанка Лідія Кожевнікова, яка під час зустрічі із студентами розповіла про роботу молодих лідерів. Вона також оповідала свої враження від подорожі країною сонця, що сходить. Адже Японія – країна, без перебільшення, унікальна. Нанотехнології тут дивовижним чином поєднуються зі стародавніми традиціями, деякі звичаї діють нарівні з законом. У цій країні стільки незрозумілої чарівності, тут особливе все, починаючи від сучасних міст, закінчуючи культурою. Японці завжди вміють у всьому знайти гармонію і нам є чого у них повчитися.