Віртуальна подорож визначними місцями Лондона

, ,

10 березня в рамках проведення тижня іноземної мови  на відділенні загальноосвітніх дисциплін студенти груп №№ 18, 19, 34 та викладачі англійської мови Панасюк Юлія та Кисіль Оксана відвідали інформаційний центр «Вікно в Америку», створеним за сприяння посольства США в Україні при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Студенти здійснили віртуальну подорож до Лондона, відвідали  найбільш визначні місця столиці Великобританії. На початку мандрівки  керівник клубу «Вікно в Америку»  Веремчук Катерина ознайомила студентів з історією Лондона, міста мрії, побувати в якому мріє будь-який мандрівник. Британська столиця, що розкинулася на берегах Темзи, вабить до себе туристів неповторним колоритом. Визначні пам’ятки Лондона розташовані по всій території міста. Цікаві місця в Лондоні – це не тільки історичні споруди, музеї, площі і мальовничі сади, але і сучасні хмарочоси і торговельно-розважальні комплекси.

Керівник клубу розповіла та підготувала цікаву презентацію англійською мовою, після перегляду якої були проведені різноманітні завдання із студентами коледжу для закріплення матеріалу. Не оминулося і без приємних сюрпризів – кожен студент отримав невеличкий подарунок на згадку від інформаційного центру «Вікно в Америку».

Викладачі іноземної мови Волинського коледжу НУХТ налагодили співпрацю з інформаційним центром «Вікно в Америку», що є окремим спеціалізованим відділом Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Треба відзначити, що такі заняття стали вже регулярними і є досить ефективними у вивченні англійської мови.

IC “Window on America” in Lutsk