«Вірте в себе! Вірте в свої здібності!» – Конкурс резюме та самореклами на відділенні економіки і підприємництва

У житті кожного студента рано чи пізно настає момент, коли він іде вперше влаштовуватися на роботу. Зазвичай це передбачає написання резюме, завдяки якому можна отримати запрошення на співбесіду. Але вдале резюме – це лише половина успіху. Важко описати словами те, на що людина спроможна насправді. Роботодавці рідко приділяють багато часу претенденту на ту, чи іншу посаду, тому у кожного конкурсанта було не більше 2хв для того щоб коротко себе репрезентувати.
Студенти відділення «Економіки і підприємництва» мали змогу взяти участь у своєрідній репетиції майбутньої співбесіди з роботодавцями у рамках конкурсу «Резюме та самореклами», який було організовано викладачем фахових дисциплін Білоконь О.Л.
Оцінювала досягнення студентів незалежна конкурсна комісія у складі: менеджерів з підбору персоналу ПриватБанку – Антоніни Зарубайко, ПаккоХолдингу – Катерини Маленької, дистриб’юторської компанії SAV SERVISE – Надії Алексюк. Схвальні відгуки отримали студенти також від підприємців-початківців, які розпочали свою підприємницьку діяльність та шукають кваліфікованих працівників.
Найбільше зацікавлення у роботодавців знаннями та досягненнями викликали: Гламазда Назар, Ростовцев Валерій, Гричанюк Олеся, Пилипчук Тетяна, Демидюк Ірина, Щур Денис, Мацюк Вікторія, Дорощук Катерина, Кондратюк Софія, Шворак Ангеліна, Шевчук Марія, Лук’янчук Інна, Стасюк Юлія, Демидюк Інна, Слонюк Максим, Клімчук Наталія, Супоровський Ярослав, Приймачок Анастасія. І місце у конкурсі за відгуками роботодавців завоював студент спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Ростовцев Валерій. ІІ місце студентка тієї ж спеціальності Марія Шевчук. Окремі студенти одразу ж отримали запрошення на роботу.
Після завершення конкурсних презентацій, не лише конкурсанти, а й інші присутні студенти мали змогу поспілкуватися з роботодавцями, отримати інформацію про сучасні вимоги ринку праці, та були підбадьорені словами Нормана Вінсент Піла «Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішними чи щасливими!»