Нетрадиційний урок-гра “The importance of English in student’s life”

Сьогодні, 12 листопада, на відділенні загальноосвітньої підготовки розпочався тиждень іноземної мови під назвою “The Student’s World”, присвячений Дню студента, що традиційно відзначають 17 листопада. Тиждень розпочався нетрадиційним уроком-грою “The importance of English in student’s life”, який був проведений викладачем англійської мови Грабінською А.О. у групі №14.
На початку уроку учениці Томілович Оксана та Кость Анастасія розіграли комічну сценку під назвою “At the Examination of English”. В ній була яскраво описана ситуація на екзамені, яка може трапитися з кожним студентом, котрий не знає іноземної мови. Учні переконалися, що володіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу.
Цікавим та пізнавальним був перегляд відеоролика про Великобританію. Учні активно обговорили та висловили думки про освіту за кордоном, а також порівняли навчальні заклади України та Великобританії.
На завершення була запропонована захоплююча вікторина, яка перевірила та поглибила здібності учнів з англійської мови, географії та історії Великобританії. Було пригадано історичні події, які відбулися в Англії у 1966 році.
Учні з задоволенням брали участь в різноманітних видах діяльності та зацікавились нестандартним проведенням уроків іноземної мови.