Вікторина про Хорватію

З 24 лютого по 4 березня 2020 року Представництво ЄС в Україні та Посольство Республіки Хорватії проводили онлайн-вікторину про Хорватію, присвячену головуванню її у Європейській Раді.

Євроклубівці нашого коледжу, на чолі з керівником Оксаною Харковською, теж взяли у ній активну участь.

Учасники вікторини відповідали на запитання про Хорватію, її географічні особливості, політичну систему, культуру, мистецтво та національну кухню. Далі студенти обговорили питання, які були для них найважчими та дізналися багато нової цікавої інформації про Хорватію, яку розповіла їм керівник Євроклубу. Ця казкова країна з розкішною середземноморською природою, найчистішими пляжами і водами Адріатики, бірюзовим морем, термальними і мінеральними джерелами, унікальною природою, багатими пам’ятками історії та архітектури, островами, химерними за своєю формою, мальовничими бухтами, величними горами, пишними хвойними лісами не залишила нікого байдужим.

Такі вікторини розширюють світогляд студентів, сприяють формуванню пізнавальних інтересів, підвищують рівень їх інтелектуального розвитку. Захоплююча ігрова форма вікторин сприяє кращому засвоєнню змістової інформації.

Харковська О.М., керівник Євроклубу