“Війна забрала майбуття. Тобі навіки 19”

Як сумно грає скрипка уночі!..
Журливо плаче…
Голосно ридає.
Вже рік, як грає музика сумна.
Забулись ноти чарівні, веселі.
Оксана Козак
Шнайдрук Катерина

Шнайдрук Катерина – учениця І курсу, яка навчається за професією “Кухар” приймала участь в обласному огляді-представленні “Захисники і захисниці України – працівники та випускники закладів професійної (професійно-технічної освіти), моя родина”.

За результатами журі заочного етапу конкурсу представлені матеріали були рекомендовані до участі в очному етапі.

Очний етап конкурсу відбувся 16 травня, як обласний урок пам’яті і подвигу героїв російсько-української війни. Катерина представила “Лист герою” та презентацію “Війна забрала майбуття. Тобі навіки 19”.

Лист та презентація були присвячені нашому випускнику 2020 року Симоновичу Іллі, який навчався за професією “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування”. Загинув Ілля 25 лютого 2022 року. Охороняючи Антонівський міст на Херсонщині, де його було важко поранено і від отриманих множинних травм він помер.

Симонович Ілля Тарасович (03.09.2002 — 25.02.2022 р.р.)
навчався за професією “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування” (2017 -2020 р.р)

Його (посмертно) відзначено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (Указ Президента України №187/2022 від 29.03 2022). Нагороду отримала мама Шелофаст Тетяна Василівна.

Скільки не сказано, скільки виплакано сліз. Як хочеться батькам обійняти свою кровиночку, але обнімають і цілують холодний мовчазний хрест на могилі.

Вічна шана герою в наших серцях назавжди. Дай Боже дочекатися перемоги.

Наталія Загоровська