Відкриваємо кордони через міжнародну співпрацю

Міжнародна співпраця та встановлення партнерських зв’язків з освітніми та професійними закладами завжди були у пріоритеті викладачів та студентів Волинського фахового коледжу НУХТ. Участь у міжнародних проєктах з навчальними закладами та профільними організаціями Туреччини, Польщі та Болгарії дає можливість вдосконалюватись та набувати нового професійного досвіду всіма учасниками освітнього процесу.

Новою сторінкою міжнародної взаємодії став освітньо-культурний проєкт, метою якого було налагодження зв’язків між студентською молоддю України та Лівану. Партнерами нашого закладу виступили студенти та викладачі коледжів міст Батрун, Ель-Хімріль та Захла. Луцьк, Волинь та українські традиції представляли студенти Відділення туризму та готельно-ресторанної справи. Вони познайомили іноземних колег із нашим містом та особливостями святкування найвизначніших свят. Родзинкою стало пісенне вітання від студентів нашого коледжу. Підсумкова віртуальна зустріч відбулась в рамках проведення тижня циклової випускової комісії Туризму та готельно-ресторанної справи.

Організаторами та кураторами проведення дистанційних зустрічей та семінарів стали викладачі фахових дисциплін Тетяна Пугач та Олександр Ройко. Викладачі фахових дисциплін Катерина Осійчук та Вікторія Кавара разом із студентами розробляли віртуальні екскурсії англійською мовою нашим містом та коледжем. Свої ідеї щодо організації святкової сервіровки студенти втілювали під керівництвом Тетяни Іщик. Подібні заходи важливі і для нас, і для наших партнерів. Адже участь молоді у таких заходах – це шлях до самоствердження, розширення світогляду, вдосконалення. І, зрештою, це вивчення нових тенденцій у сфері професійної діяльності, а також пізнання національних традицій інших країн, нагода поспілкуватися з ровесниками та колегами, вдосконалити свої знання з іноземних мов.