Цікавинки про вишиванку

Встає над світом щире сонце вранці
землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я — українець! І горджуся цим!

Надія Красоткіна

Красива вишита українська сорочка з давніх-давен вважається символом здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, любові та святковості; оберегом і захистом від злого ока і слова.

У третій четвер травня щорічно українці відзначають День вишиванки. У всьому світі громадяни нашої країни одягають вишите вбрання у цей день, щоб показати свою приналежність до давньої української культури.

Здається, про вишивку ми знаємо все. Проте, студенти нашого коледжу можуть це спростувати. У рамках тижня циклової комісії туризму та готельно-ресторанної справи учасники Євроклубу, студенти груп відділення, на чолі з керівником Оксаною Харковською підготували відео-презентацію, в якій розповіли цікаві і маловідомі факти про українську вишиванку, підійшовши до підготовки завдання з натхненням та креативом.

Нині вишиванка переживає піднесення і відродження, адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов’ю підтримуючи власні традиції. Вишите українське вбрання одягають все частіше, і не лише українці – навіть відомі жінки різних країн залюбки носять ніжну вишиту вдяганку. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.