Відкрите заняття з екології

Сьогодні, 29 березня, старший викладач коледжу Ольга Ройко провела відкрите заняття з екології на тему «Шляхи утилізації відходів. Перспективи впровадження маловідходних технологій».

Метод викладання матеріалу у формі діалогу з аудиторією спонукав студентів до роздумів та жвавого обговорення актуальної теми утилізації відходів. Увага студентської аудиторії була зосереджена на найбільш важливих методах утилізації, а мультимедійні презентації, відеофільми про переробку пластику, скла, паперових та харчових відходів надавали лекції необхідну наочність.

У ході лекції молоді люди обговорили львівську сміттєву кризу та які реальні кроки з вирішення цієї проблеми треба здійснити. При цьому студенти вважають, що насправді проблема зі сміттям існує у кожному місті. Молоді люди мають своє бачення вирішення цього екологічного лиха. Адже розвинені країни світу вже давно навчилися перетворювати сміття на електрику та тепло. Студенти навели приклад Швеції, де програма утилізації відходів набрала таких обертів, що країна навіть завозитиме 800 тисяч тонн сміття із сусідніх держав.  Водночас наша країна теж має перспективні технології – бракує лише, на думку учасників обговорення,  екосвідомості громадян.

На завершення заняття лектор наголосила на правилах, які потрібно дотримуватись, щоб зберегти свої гроші і довкілля. Також Ольга Михайлівна навела цікавий приклад п’ятьох багатіїв, які заробили свої статки саме на смітті. Загалом лекція мала велике пізнавальне значення, була високо інформативною та вирізнялася аргументованістю викладу матеріалу.