Відеоекскурсія луцькими стежками Лесі Українки (до 150-річчя від дня народження письменниці)

Ой, чи так красно в якій країні,
Як тут, на нашій рідній Волині!
Леся Українка

25 лютого 2021 року Україна та світ відзначатиме знаменну дату – 150‑річчя від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки, активної учасниці українського феміністичного руху та однієї з найвідоміших жінок країни. Ухвалено рішення про включення цього дня до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО. 29 січня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення свята на державному рівні, тому протягом 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики відбудеться низка заходів із нагоди 150‑річчя від дня народження Лесі Українки.

Студенти випускних груп відділення туризму та готельно-ресторанної справи долучилися до святкування та зробили свій вклад у розвиток волинського краєзнавства, дослідивши луцькі стежки Лесі Українки. Саме Волинь дала світові цю геніальну поетесу, тут минули її дитинство та юність, сюди вона поверталася думками протягом усього життя.

Творчий імпульс, який дала ця земля, її чудова природа й народ, Леся Українка втілила в багатьох своїх творах, зокрема й легендарній усесвітньо відомій драмі-феєрії «Лісова пісня».

Саме тому студенти поставили собі за мету акцентувати роль Волині в біографії авторки. Результати своєї роботи випускники представили у вигляді творчих проєктів нових туристичних маршрутів містом Луцьк та Волинською областю.