Квест «Urban Jungle і Мавка» з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки

Завдяки багаторічній співпраці, працівники  Волинської обласної бібліотеки для юнацтва знову запросили студентів нашого коледжу взяти участь у  пізнавальному квесті «Urban Jungle і Мавка» з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.

Гра проводилася через Google-карти з прив’язкою до місцевості (м. Луцьк, вулиці Лесі Українки, Шопена, р-н ТРЦ «Промінь»)  та технологією доповненої реальності.

Викладачі підготували студентів груп ХТ-11, ІПЗ-21, ОО-11, ФБСС- 11, ОО-21, ФБСС-2,  які  цікавляться життям і творчістю Лесі Українки. Слід зазначити , що найкраще із завданнями справилася команда  хлопців з відділення інформатики та комп’ютерної техніки, а команда дівчат з відділення харчових технологій була другою. Участь у квесті дала можливість студентству перевірити не тільки свої знання, а й витривалість (гра мала 15 локацій). Всі учасники успішно подолали випробування та на фінішній локації отримали подарунки від  Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Завідувач бібліотеки Єфремова А.С. подякувала студентам за участь у квесті та висловила сподівання, що така гра дала можливість їм більше дізнатися  про нашу славну землячку.

Бурило Л.О., Матвійчук О.М.