Вечір зустрічі з випускниками

12 лютого у Волинському коледжі НУХТ відбулося хвилююче і величне свято – вечір зустрічі з випускниками. Навчальний заклад гостинно відчинив свої двері, запрошуючи випускників у рідні стіни, де промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного юнацтва, з усіма радостями та розчаруваннями, відкриттями та поразками.

Свято розпочав директор коледжу Ігор Корчук. «Наш навчальний заклад має велику історію та славні традиції і варто зауважити, що творять цю історію учні, студенти та випускники навчального закладу, історію творите Ви. Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує нас. Спливає час і з його плином все більш цінними стають теплі дружні стосунки, щирість спілкування та взаєморозуміння. Щоб примножувати наші традиції, ми прагнемо не втрачати зв’язок ні з одним випускником. Шановні випускники, пам’ятайте, Ви завжди бажані гості в рідному коледжі», – такими словами звернувся до присутніх директор коледжу.

Життя невпинно біжить, залишаючи прекрасні спогади, а пам’ять свято береже найдорожче. Пролетіли роки після закінчення коледжу, кожен знайшов своє місце в житті. Але сьогодні при зустрічі колишні однокурсники знову відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти. І з’являється бажання зустрітись із друзями, ще раз пройтись величними, зі хрестоподібними склепіннями коридорами, в яких витає дух життєрадісного студентства.

Усе святкове дійство супроводжувалося презентацією на великому екрані світлин та відеороликів із життя коледжу, котрих за попередні роки назбиралося чимало. Усі ці спогади переплелися в один стрімкий потік фото- та відеоілюстрацій, де чи не кожний присутній зміг краєчком ока побачити і себе. Присутні від щирого серця, від усієї душі бажали доброго здоров’я, щастя, успіхів своїм викладачам, колишнім одногрупникам та сьогоднішнім студентам, які уважно вислухали настанови та подарували всім присутнім музичні та хореографічні привітання.

Після завершення урочистої частини всі розійшлися по аудиторіям для спілкування. Було багато спогадів про роки, що минули у стінах рідного навчального закладу, про подальші життєві події, про сьогодення. У розмовах непомітно промайнув час, розходитися зовсім не хотілося, але все має свій початок і свій кінець. Закінчилася і ця зустріч, та ми ніколи не прощаємося зі своїми випускниками, ми лише говоримо їм «до побачення», щоб зустрітися через рік, на наступному вечорі зустрічі з випускниками.

Спогади, думки та вітання колишніх учнів та студентів.
Олена Сосницька, випускниця першого випуску спеціальності «Комерційна діяльність» (1999 – 2002 рр.), директор і співзасновник ПП «Тріада-Груп»:
«Висловлюю щиру подяку викладацькому складу за високий професіоналізм, майстерність та творчий підхід до організації навчального процесу».

Наталія Клімчук, випускниця спеціальності «Розробка програмного забезпечення» (2008 – 2012 рр.), інженер-електронник ВоК НУХТ:
«Приємно зустріти у стінах коледжу людей, які за чотири роки навчання стали тобі рідними та близькими. Одразу поринаєш у ті веселі часи, так ніби нічого не змінилося. Радісно від того, що коледж (тоді ще технікум) подарував не тільки знання, а і хороших друзів серед одногрупників та наставників серед викладачів.
Від імені своєї 43 групи 2012 року випуску хочу подякувати нашим викладачам і побажати колективу коледжу міцного здоров’я, натхнення у роботі, хороших учнів та студентів!»

Олена Протачук, випускниця 1999 року, здобула професію «Кравець»:
«Це найкращі роки!!! Дуже дякую всім викладачам!»

Наталія Гарниста (Вітюк), Оксана Лукашук (Єлізар’єва), Інна Соботович, Віталій Петрощук, випуск 2006 року спеціальності «Комерсант оптової та зовнішньої торгівлі», активісти навчально-тренувальної фірми:
«Дуже дякуємо викладачам за працю, що вклали у нас. Бажаємо здоров’я, терпіння, творчого натхнення. Від групи № 25 велика вдячність Білоконь О.Л. за підтримку і розуміння!»

Ольга Рошко, «Офіціант; бармен» випуск 2008 року, «Технолог харчового виробництва» випуск 2011 року, приватний підприємець:
«Від навчання одні приємні спогади. Це справді найкращі роки!»

Ірина Корнійчук, випускниця спеціальностей «Економіка і підприємництво», «Виробництво харчової продукції», приватний підприємець:
«Викладачам бажаю творчого натхнення, величезного терпіння у роботі з невгамовними студентами!»

Юлія Пась, «Офіціант; бармен» випуск 2008 року, «Технолог харчового виробництва» випуск 2011 року, приватний підприємець:
«Дуже вдячна за ту працю, що вклали у мене викладачі технікуму. Особливо велике спасибі Пахолюк Т.Є. та Семенюк Т.С.!»