Український контент – це не просто контент, це стиль життя!

,

Здобувачі освіти Волинського фахового коледжу НУХТ брали участь у першому етапі конкурсу проєктів програми Upshift.

Upshift – це унікальна можливість для молоді розвивати та реалізовувати соціальні проєкти , створений за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Норвегії.

Перший крок реалізації програми – навчання та підготовка, де молодь вивчає досвід, необхідний для запуску та керування проєктами. Після навчання учасники Upshift починали реалізовувати свої ідеї. За підтримки менторів і фінансової підтримки вони запускали стартапи, розробляли нові продукти та послуги, і навіть здійснювали добровільні соціальні проєкти для покращення та розвитку своєї громади.

Команда коледжу «Крилаті» презентувала проєкт UKRAINIAN CULTURE, метою якого є популяризація та вивчення української культури серед різних культурних груп та залучення учасників до діалогу та взаєморозуміння.

У рамках проекту була проведена зустріч студентської молоді “Український контент- це не просто контент, це стиль життя” в стінах навчального закладу ВоФК НУХТ. Захід розпочала представниця Молодіжного центру Волині Пилипчук Ірина, яка ознайомила про можливості та перспективи програми. Співдоповідачем заходу була голова ради студентського самоврядування, Катерина Іванюк, яка закликала до сприяння обміну ідеями та співпраці між різними секторами (громадським, приватним, громадським), щоб підтримати розвиток та популяризацію українського контенту.

Під час заходу усі бажаючі мали змогу долучитися до гри «Хто я?» (відомі українські постаті, історичні події та культурні досягнення). Присутні змогли почаювали на брейк-каві та скуштували смачні солодощі.