Учні луцьких шкіл виборювали право бути касирами

У рамках тижня відділення економіки і підприємництва відбулося представлення професій «Касир в банку», «Касир торговельного залу» та організовано змагання між запрошеними учнями шкіл міста Луцька.

На початку зустрічі майбутні касири показали гостям віртуальну екскурсію рідним коледжем. Потому репрезентували свої професії. Представлення були цікавими й творчими, супроводжувалися добре підготовленими презентаціями, майстер-класами про елементи захисту національної валюти України та основні характеристики банківських пластикових карток.

У ході заходу учні коледжу організували змагання між школярами міста Луцька, яких було запрошено з метою профорієнтаційної роботи. З учнів ЗОШ №1 та ЗОШ №3 було сформовано дві команди, які змагалися за присвоєння професій «Касир в банку» та «Касир торговельного залу».

Пройшовши всі «нелегкі» етапи конкурсу, а це: знання про корпоративний стиль одягу касирів, будову пластикової картки та її основні елементи, жартівливий «мовознавчий» турнір – з невеликою різницею в рахунку переможцем стала команда ЗОШ №1. Їм було вручено сертифікати з присвоєння професії «Касир в банку». Команда ЗОШ №3 теж не залишилася без відзнак – їм вручено сертифікати за участь у змаганнях та з присвоєння професію «Касир торговельного залу».