Участь викладачів коледжу у роботі обласного методичного об’єднання

15 березня викладачі фахових дисциплін циклової випускової комісії обліку, фінансів та підприємницької діяльності Світлана Сичук та Ніна Ребрина взяли участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку, проведеного в онлайн форматі на базі Луцького кооперативного фахового коледжу Львівського торговельно-економічного університету. 

В ході роботи засідання було розглянуто питання: Формування професійної компетентності фахівців з обліку. Аналіз бухгалтерських програмних продуктів на ринку України. Студенти коледжу взяли участь в олімпіаді з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Волинської області. 

Під час підведенні підсумків роботи обласного методичного об’єднання та обміну досвідом, Світлана Сичук зазначила, що при викладанні обліково-фінансових дисциплін викладачами коледжу використовуються програмні продукти iFin, ERP FOSS, Облік SaaS, BAS Бухгалтерія, що розширює можливості формування спеціальних компетентностей здобувачів освіти з освітніх компонентів Інформаційні системи і технології в обліку, Інформаційні системи і технології у фінансах освітньо-професійних програм Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа та страхування, забезпечує можливість не використовувати бухгалтерські програмні продукти держави-агресора під час організації освітнього процесу.