День відкритих дверей 2023

,

18 березня 2023 року у нашому коледжі відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»/

Майбутні вступники мали змогу:

  • познайомитися із історією, спеціальностями та професіями нашого закладу;
  • дізнатися особливості вступної компанії 2023 року;
  • ознайомитися з умовами та вимогами до навчання, матеріально-технічною базою, навчальними корпусами, лабораторіями та кабінетами, особливостями дозвілля наших здобувачів освіти.

У дружній творчій атмосфері абітурієнти змогли розглянути підготовлені викладачами та студентами цікаві локації з роботами.

Вступним словом зустріч відкрив директор Відокремленого структурного підрозділу «Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій» Ігор КОРЧУК, який наголосив на перевагах навчання у нашому закладі.

Студентське самоврядування ознайомили присутніх із діяльністю своїх організацій і розповіли про активне позалекційне життя здобувачів освіти ВоФК НУХТ та наочно продемонстрували творчі здібності.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Ніна РЕБРИНА розповіла майбутнім вступникам про особливості вступної кампанії та відповіла на низку запитань.

На зустріч були запрошені студенти та випускники відділення Туризму та готельно-ресторанної справи Олександр БАТІЄВИЧ та Оксана СТЕЛЬМАЩУК, які поділилися своїми враженнями від навчання в коледжі.

Також детально зупинилася на академічній мобільності, оскільки наші здобувачі освіти стали учасниками програми Erasmus+, що дало змогу їм проходити стажування у провідних готелях м. Рига.

Після завершення основної частини зустрічі робота продовжилась у форматі окремих презентацій відділень, де вступники мали змогу поспілкуватися з представниками тих відділень, які їх найбільше цікавлять.

Для тих, хто не мав змоги прийти на захід або ще не визначився з вибором – двері приймальної комісії Відокремленого структурного підрозділу «Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій» завжди відкриті.

Контактна інформація

Відповідальний секретар приймальної комісії: Ребрина Ніна Геннадіївна

Адреса: 43016, Україна, м. Луцьк, вул. Кафедральна, 6, каб. 40

Телефон: +38 096 847 7624, +38 095 859 5290

Viber: +38 096 847 7624

Telegram: +380958595290

E-mail: vocnuft.pk@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/vocnuft/

Facebook: https://www.facebook.com/vocnuft/