Участь у семінарі «Інноваційні інформаційні технології в освіті та навчально-виробничому процесі»

15 березня 2017 р. на базі Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні інформаційні технології в освіті та навчально-виробничому процесі». У ньому взяли участь представники Волинського коледжу НУХТ, викладачі Олександр Ройко та Світлана Кізим.

У ході зустрічі були обговорені питання впровадження змішаного та дистанційного навчання, впровадження інформаційних технологій в навчання та при підвищенні кваліфікації викладачів. Своїм досвідом ділились колеги зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Сумського державного університету, представники компанії Microsoft. Були окреслені основні тренди використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті: впровадження дистанційної форми навчання, широке використання мобільних додатків та хмарних технологій, орієнтація на стартапи. Учасники зустрічі відзначили, що застосування інноваційних технологій в освіті повинно бути тісно переплетено із традиційними методиками викладання. Такий підхід дозволить максимально ефективно використовувати засоби, що пропонуються новітніми технологіями, сприяючи підвищенню якості навчального процесу та кваліфікації майбутніх фахівців.

За результатами проведеного семінару всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації у галузі інформаційних технологій та навчально-виробничого процесу Сумського державного університету.


© Фото – Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки