Участь студентської ради коледжу в благодійному заході

Організатори благодійного квесту «Ключі від замку Любарта» та акції «Серце до серця» оголосили подяку студентській раді Волинського коледжу НУХТ за активну участь у вищеназваному благодійному заході. «Дякуємо за ваш внесок у добру справу, натхнення, винахідливість та уміння долати перешкоди разом!» – висловили ініціатори заходу.

У квесті взяли участь 12 команд з різних навчальних закладів. На території Старого Луцька учасники повинні пройти 8 випробувань та отримати ключі від замку Любарта. Завдання передбачали гарну фізичну підготовку та вміння логічно мислити.

Команду Волинського коледжу НУХТ представляли: секретар студради Яна Гловацька, Олеся Іллюк, Катерина Счастна, Тетяна Грицюк, Анастасія Свердлик. Дівчати чудово справилися з усіма завданнями і гідно репрезентували свій навчальний заклад.

«Ми всі задоволенні від заходу. Враження чудові! Емоції просто вирують! Дуже багато взнали про рідне місто, а скільки цікавих легенд, про які ми навіть не здогадувалися! І, найголовніше, що така пізнавальна гра поєднується з благодійністю. Ми одночасно робимо добру справу – збираємо і передаємо до обласної дитячої лікарні  кошти для хворих діток», – розповіла секретар студради коледжу, студентка групи №45 спеціальності «Облік і оподаткування» Яна Гловацька.