Учасники Євроклубу відзначили День святого Валентина

У 19 столітті почали святкувати найромантичніший день в році у багатьох країнах світу. І до сьогодні люди, які відзначають День святого Валентина, дарують коханим та близьким квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки і листівки у формі сердечка — валентинки.

Легенди, як з’явилось свято День святого Валентина, вже не одне століття розповідають із покоління в покоління. Приблизно 15-20 років тому, як з’явилось свято День святого Валентина в Україні. Його відзначають без прив’язки до релігії. День усіх закоханих дарує додаткову можливість поринути у моменти щастя і любові, влаштувати романтичний вечір або подорож.

І, звичайно ж, не могли оминути його і наші євроклубівці. В цей день керівник Євроклубу Оксана Харковська влаштувала перегляд фільму англійською мовою “Листи до Джульєтти”. Цей фільм – романтична історія про кохання, якому не страшні час і відстань.

Після перегляду учасники взяли участь в обговоренні сюжету, а також поділилися інформацією про святкування дня закоханих в різних країнах.