У коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

nw_nebesna-sotnja_cr

У ці лютневі дні по всій Україні відбуваються заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Гіркі події не могли залишити байдужими студентів нашого коледжу.

Навчальні заняття розпочинали виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання. В кожній групі було проведено виховні години, зустрічі з учасниками Євромайдану, уроки-реквієм, бесіди, студенти читали поетичні твори під музичні символи Майдану та жалобну пісню за Небесною Сотнею «Пливе кача по Тисині…», переглядали фільми про ті криваві події.

До коледжу було запрошено активістів революції Гідності. Перед студентами виступив учасник подій Київського Євромайдану і один із засновників Євромайдану у Луцьку, кореспондент Західної інформаційної корпорації у Волинській області, волонтер Мирослав Ватащук.

Зворушлива і по-домашньому тепла бесіда відбулася з Андрієм Мудриком, сучасним героєм України. Андрій був активним учасником революції Гідності, потому воював танкістом на Сході, за що був нагороджений орденом «За мужність». В ході розмови волинський танкіст-легенда неодноразово наголошував молоді, що саме вони є основою майбутнього України, тому мають бути освіченими, свідомими, працелюбними громадянами, бо саме таке покоління збудує гідну державу для гідних людей.

Героїчна сотня журавлиним ключем поринула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за незалежність нашої держави, за честь, за волю, за право бути Українцем, і ціною жертовності показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним.