У коледжі розпочалися навчання з цивільного захисту

Відповідно до Плану-графіка проведення спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту в місті Луцьку у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій з 25 квітня розпочинаються комплексні спеціальні об’єктові тренування.

Першого дня учні та студенти навчалися надавати  медичну допомогу. «Бути готовим завжди надати допомогу людині, яка її потребує – обов’язок кожної людини. Від того, наскільки вміло, швидко і правильно надана перша допомога, залежить життя людини», – розпочала навчання викладач предмета «Захист Вітчизни» Тетяна Кременець.

На занятті розглянули головні принципи першої медичної допомоги, а також як правильно діяти при кровотечах та пораненнях, вивчали психологію поведінки в різних екстремальних ситуаціях.

Людина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно поступати у певній ситуації. Брак досвіду і невміння діяти в критичних ситуаціях робить нас уразливими. Навчаючись запобігати випадкам травматизму, правилам надання першої медичної допомоги, ми закладаємо основи безпеки життєдіяльності.