У коледжі розпочались захисти дипломних робіт

Середина і кінець червня – гаряча пора для наших випускників IT-шників.

15 червня стартували захисти дипломних робіт студентів спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Компʼютерна інженерія.

До уваги екзаменаційних комісій випускники представили власні розробки, які дозволяють повною мірою показати знання та практичні навички, одержані під час навчання.

Студенти спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення демонстрували власні розробки веб-ресурсів, які виконані з використанням фреймворків Laravel та Django, CMS WordPress, мобільні додатки, написані на Java та Kotlin, та, навіть, додатки навчального призначення, розроблені відповідно до вимог сучасного освітнього процесу.

Студенти спеціальності 123 Компʼютерна інженерія здивували присутніх власноруч розробленою компʼютерною грою про коледж, а також продемонстрували глибокі знання сучасних схемотехнічних засобів, представивши ряд приладів виконаних на платформі Arduino.

Варто зауважити, що переважна більшість робіт як однієї, так і іншої спеціальностей, виконані на замовлення та спрямовані на вирішення практичних задач.

Представники екзаменаційних комісій відзначили високий рівень робіт, які були представлені на захист, цікаві, змістовні та неординарні відповіді здобувачів.

Бажаємо нашим випускникам, щоб одержані знання допомогли їм реалізувати себе як професіоналів своєї справи, та стали міцним фундаментом майбутнього кар’єрного росту.

Олександр Ройко