У гуртожитку Волинського коледжу НУХТ відбулися Андріївські вечорниці

З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія (13 грудня), коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.
13 грудня у гуртожитку Волинського коледжу НУХТ відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких стало хорошою традицією. Глядачі мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Усі присутні були вражені цікавою і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною.
Багато творчих зусиль доклали до організації та проведення Андріївських вечорниць 12 група першого курсу на чолі з класним керівником Шевчук А.В.та вихователі Деркач Г.В., ЩербаК.П.,зав.гуртожитку Мельник Л.В.
Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.
На Андріївських вечорницях студенти та учні коледжу ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.