Студенти відвідали Волинський краєзнавчий музей

Студентські роки – це не тільки пари, контрольні, заліки та екзамени. Це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, йде поєднання теорії з практикою, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань та підвищення ерудиції.

22 березня 2018 року викладач історії Сірук Н.М. разом з студентами груп №3 та 4 відділення загальноосвітньої підготовки Волинського коледжу НУХТ відвідали Волинський краєзнавчий музей, в якому проходила екологічна година, присвячена Міжнародному дню води. Саме в цей день 1993 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення Всесвітнього дня Води.

Студенти коледжу ознайомились з експозицією фотовиставки, демонстрацією слайдів із зображенням води у різних формах та заслухали виступ заступника головного інженера КП «Луцькводоканал» Ю.Веги. Адже головною метою заходу було донесення до молоді інформації про бережне ставлення до води, вміння її економити та привернути увагу до проблем, які існують у світі з нестачею питної води.