Студенти відвідали Волинську обласну бібліотеку для юнацтва

24.04 студенти першого курсу групи номер 55 відділення загально-освітньої підготовки відвідали Волинську обласну бібліотеку для юнацтва.
Наша Волинь багата на таланти. Чи знайдеться багато культурних діячів,яких Бог поцілував в руку, нагородивши талантом художника і композитора, і в чоло, давши йому дар літератора, чи знайдеться ще така особистість, яка одночасно належала до трьох націй і мала таке незвичне ім‘я та прізвище – Наполеон Матеуш Тадеуш Орда – татарин з походження, названий на честь французького імператора на якого поляки покладали великі надії, народжений в Білорусії, який писав свої музичні твори в яких чулися, як білоруські, так і польські мелодії. І пензель якого назавжди зберіг для нас ті пам’ятки архітектури Волині, які були знищені чи зруйновані під час різних воєнних лихоліть, адже наша земля не раз була ареною військових дій між різними державами і входила до різних державних утворень.
Студенти проглянули презентацію малюнків Наполеона Орди,які присвячені саме Великій і Малій Волині, переглянули фільм «Поліський Наполеон», який більш детально розповів біографію цього непересічного митця. У виконанні білоруського молодого музиканта Влада Хандогія послухали чарівний ноктюрн Наполеона Орди.