Студенти підкорили гірські вершини

Людина, яка подорожує, є по-справжньому багата, тому що мандрівка дає можливість пізнати світ і себе, відкрити щось нове, збагатитися враженнями та отримати заряд позитиву на тривалий час. Усе це перевірили на собі студенти й класні керівники відділень туризму та готельно-ресторанної справи і харчових технологій, здійснивши наприкінці травня дводенну подорож до найчарівніших куточків України – Буковелі та Яремче.

Завдяки діючій туристичній фірмі коледжу «Біля Вежі» здобувачі освіти на кілька днів стали справжніми туристами й поринули в атмосферу активного пізнання історії та природи України: побували на найвідомішому курорті в Буковелі, на підйомнику дісталися до оглядового майданчика, послухали музику гуцульських трембіт і під їхній супровід проспівали пісню «Волинь моя». До Дня вишиванки студенти й викладачі коледжу проявили ініціативу та сфотографувалися у вишитих сорочках на фоні найвищої в країні гори Говерли, а наступного дня пройшли стежками легендарного ватажка опришків, «гуцульського Робін Гуда» Олекси Довбуша, здійснили сходження на гору Маковиця й помилувалися силою й нестримним потоком гірського водоспаду Пробій.

Для туриста кожна нова подорож – це як маленьке життя. У ній можна дозволити собі стати іншим, спробувати щось нове і навіть перебороти свої страхи. Наші студенти здобули неймовірний досвід і повернулися з мандрівки оновленим і духовно багатшими. Кожна подорож – це виклик, адже найбільше запам’ятовується й додає віри в себе подолання труднощів. Саме тому студенти ВоФК НУХТ підкорили гору висотою 984 м, одну з найвищих вершин міста Яремче, із якої відкривається мальовнича панорама гірських пейзажів. Хоча сходження на гору було нелегким, однак отримане задоволення від перемоги над собою було нагородою за всі зусилля.

Під час подорожі формуються життєві цінності, відбувається стрибок у розвитку, адже отримані нові знання спонукають студентів до наступних відкриттів, знайомств, комунікації з цікавими людьми, зміни оточення. Подорож – це рух тільки вперед, до самопізнання й самовдосконалення.

К. Осійчук, К. Чуй, О. Казнадзей, Я. Лапчук