Студенти обговорювали сучасні прояви рабства

Важко повірити, що торгівля людьми існує в сучасному світі та є загрозою для українців. Проте, за оцінками Міжнародної організації з міграції, близько 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 2013 року. Постраждалі часто живуть серед нас, лишаючись непоміченими та навіть не сподіваючись на допомогу.

Саме цій темі був присвячений круглий стіл «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», який відбувся 24 березня 2017 року на відділенні економіки і підприємництва і провів його голова Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми Віктор Вальчук.

Цікавою розповіддю, яка супроводжувалась презентаціями та фільмом, Віктор Юрійович довів, що від торгівлі людьми може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування.

Студентів схвилювали реальні історії наших земляків, які потрапили у тенета работоргівлі. Вони активно задавали запитання і отримали відповіді на запитання, які виникли під час розповіді.