Студенти обговорили перспективи розвитку туристичної індустрії Волині

З метою удосконалення підготовки фахових спеціалістів та професіоналів відбуваються зустрічі з людьми, які є майстрами своєї справи.

Нещодавно був проведений круглий стіл «Перспективи розвитку туристичної індустрії Волині» за участю представника туристичної агенції « Шанс» Марини Салати, яка ознайомила учнів та студентів з роботою своєї компанії, розповіла про нюанси та специфіку діяльності турагенства. Пані Марина поділилася корисними порадами та рекомендаціями, згадала чимало кумедних та цікавих історій, якими багате життя працівника туристичного бізнесу.

Під час круглого столу проаналізували стан розвитку туристичного та готельного бізнесу Волинської області. Присутні учні та студенти виявили зацікавленість, задавали багато питань, дискутували. Відрадно, що у кожного є своє бачення розвитку туристичної індустрії рідного краю.

Круглий стіл організували та провели викладачі ВоК НУХТ Інна Савчук та Інна Швайковська у рамках тижня циклових методичних комісій викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання.