Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Студенти коледжу взяли участь у написанні ХХ Всеукраїнського диктанту національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, тисячі українців беруть участь у написанні диктанту національної єдності, який цього року є ювілейним, двадцятим. Студенти груп Т-11 (спеціальність «Туризм») та ГРС‑11 (спеціальність «Готельно-ресторанна справа») теж дистанційно долучилися до цієї цікавої акції, випробували свої знання з рідної мови.

Цього року над створенням диктанту під назвою «Виклики книжкової ери» працював відомий письменник і видавець Іван Малкович, а читала текст слухачам знаменита акторка Римма Зюбіна. Ведучі в студії розказали історію заснування традиції писати диктант національної єдності та наголосили, що таким чином українці в усьому світі виявляють інтерес, любов і повагу до рідного слова.

Після написання диктанту студенти поділилися враженнями з викладачем української мови та літератури, Чуй Катериною Ігорівною, зауважили, що викликало труднощі, що, навпаки, було цікавим і легким, відзначили особливу піднесену атмосферу справжнього національного єднання всіх українців, які взяли участь у цьому заході.

Волинський фаховий коледж НУХТ