Студенти коледжу взяли участь у бесіді-тренінгу “Кожна людина гідна поваги”

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість.

Волинський коледж НУХТ теж не став винятком. 16 листопада євроклубівці-студенти групи №44 нашого навчального закладу брали участь у бесіді-тренінгу “Кожна людина гідна поваги”, приуроченому цьому дню, який провела практичний психолог коледжу Галина Гайдук. Учасники виконували пізнавальні вправи, слухали та аналізували притчі, активно дискутували на тему, що ж означає бути толерантним, як сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя інших людей без агресії.

Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів пояснюється тим, що кожен з нас повинен задуматися над своїм відношенням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів.