Студенти коледжу вшанували пам’ять волинян, які загинули під час АТО

IMG_20160524_143838_1__crУ рамках Всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом» у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки було проведено онлайн-спілкування між містами-побратимами Луцьк – Волноваха. Студенти відділення загальноосвітніх дисциплін Волинського коледжу НУХТ в черговий раз приєдналися і взяли активну участь у спілкуванні.

Захід «Впали славою святих України сини» приурочено до дня вшанування пам’яті волинян, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України та проводиться з метою сприяння міжкультурній комунікації та порозумінню між волинянами та представниками Сходу України, зміцнення національної єдності, а також руйнування певних стереотипів, що побутують сьогодні в суспільстві.

У нинішній складний час, коли держава перебуває у стані війни, важливим завданням є згуртованість усього нашого народу задля захисту і збереження України. Війна посилає жорстокі випробування. Два роки ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв. Для всіх українців у цей день, два роки тому, почався новий відлік часу: до і після. Саме тоді ми відчули, що війна прийшла у кожну українську родину, не було жодного байдужого, у кого не боліла б душа, чи не текли гіркі сльози втрати.

Стривожили душі і серця присутніх поезії, які читали студенти нашого коледжу. І зі сльозами на очах згадали загиблих наших випускників: Максима Шульгу, Віталія Махновця, Сергія Писарука, Олега Горкавчука.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Ми будемо пам’ятати про них.