Порядок поселення у гуртожиток коледжу на 2022/2023 навчальний рік

Якщо ви є в списках на зарахування на навчання, плануєте навчатися у нашому коледжі і потребуєте поселення, то подаєте заяву робочій групі з питань організації надання житлової площі у гуртожитку коледжу (каб.41) або в приймальну комісію (каб.5).

На підставі заяв здобувачів першого курсу робоча комісія складає списки на поселення у межах вільних місць у гуртожитку.

Першочергово поселяються студенти, які мають пільгу згідно з законодавством України. З-поміж тих студентів першого курсу, яким не вистачило місць у гуртожитку, робоча група формує чергу на поселення.

Якщо ви є в списку для поселення, то приїжджаєте до гуртожитку коледжу для поселення у зазначений день відповідно до графіка.

На підставі списків для поселення, укладеного Договору найму житлового приміщення в гуртожитку та копії квитанції про сплату за проживання  у гуртожитку згідно з умовами Договору, комендант видає ордер, проводить інструктажі з техніки безпеки, ознайомлює з Правилами внутрішнього розпорядку та видає ключ від кімнати, у яку ви були направлені робочою групою з питань організації надання житлової площі у гуртожитку коледжу.

Увага!

Зніматися з реєстрації місця проживання не потрібно.

Постільною білизною коледж не забезпечує.