Гуртожиток

Гуртожиток Волинського фахового коледжу НУХТ

Загальна інформація про гуртожиток

Гуртожиток коледжу є складовою навчально-побутового комплексу, розташованого за адресою: місто Луцьк, вулиця Володимира Івасюка, №16а.

Це п’ятиповерхова будівля з коридорно-блоковою системою. У гуртожитку є усі необхідні умови для проживання здобувачів освіти, навчання, відпочинку та заняття спортом. Житлові кімнати блочного типу з санвузом.

На кожному поверсі розташовані для спільного користування кухні, кімнати для самопідготовки та відпочинку. На першому поверсі знаходиться душова кімната, куточок для прасування одягу. Також у гуртожитку є кімната, обладнана пральними та сушильною машинами.

У гуртожитку є кімнати з поліпшеними умовами проживання. На другому поверсі гуртожитку функціонує «Хостел», в якому зроблений євроремонт та наявні сучасні меблі.

У вересні, на початку навчального року, в гуртожитку проходять вибори Студентської дирекції гуртожитку. Це діяльність студентів коледжу з реалізації функцій управління гуртожитку і здійснюється студентами, що проживають у гуртожитку коледжу.

В позаурочний час зі студентами та учнями працюють вихователі, які допомагають адаптуватися до нових умов проживання, проводять різноманітні заходи, залучають мешканців гуртожитку до гуртків технічної творчості та різних спортивних секцій. Біля гуртожитку є спортивний майданчик.

У гуртожитку та на території, яка прилягає до нього, задля безпеки проживання студентів та учнів ведеться відеоспостереження. Адміністрація гуртожитку сприяє дотриманню порядку, а чергові цілодобово контролюють пропускний режим, дотримання техніки безпеки та правил внутрішнього розпорядку.