Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Гуртожиток

Гуртожиток Волинського фахового коледжу НУХТ

Адреса: вул. Даньшина, 16А, м. Луцьк, Волинська область

Телефон: (0332) 26-05-50

Завідувач гуртожитку: Мельник Людмила Володимирівна

Положення про особливості користування гуртожитком Відокремленого структурного підрозділу “Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологі”

Загальна інформація про гуртожиток

Поселення в кімнати студентського гуртожитку проводиться згідно з встановленими санітарними нормами. За згодою директора коледжу, заступника директора з навчально-виховної роботи, завідувача гуртожитку та голови профкому студентів та учнів  проводиться поселення  з розрахунку: в кімнату площею 18м2 – не більше 5 осіб, в кімнату площею 12 м2 — не більше 3 особи.

Кімнати блочного типу з санвузлом, коридором. Житлові кімнати мають шафи для зберігання одягу, білизни, взуття, продуктів. В гуртожитку є кімнати з поліпшеними умовами проживання. Також на другому поверсі гуртожитку функціонує «Хостел», в якому зроблений євроремонт та наявні сучасні меблі.

На кожному поверсі розташовані кухні, обладнанні електроплитами, мийками і столами.

На першому поверсі знаходиться душова кімната, спеціально обладнаний куточок для прасування одягу.

У гуртожитку є кімната для самопідготовки та відпочинку студентів та учнів, де є підручники і художня література, телевізор, безкоштовний   Інтернет Wi-Fi.

Біля гуртожитку є спортивний майданчик.

В гуртожитку налагоджена пропускна система. Вхід в гуртожиток служба охорони здійснює за перепустками. Мешканці гуртожитку ознайомлені з «Правилами проживання в гуртожитку» та «Розпорядком дня».

Виховним процесом в гуртожитку в позаурочний час з студентами та учнями працюють вихователі. Вони допомагають учням та студентам адаптуватися до нових умов проживання, проводять різноманітні заходи, залучають їх до гуртків технічної творчості та різних спортивних секцій.

Волинський фаховий коледж НУХТ