Гуртожиток

Гуртожиток Волинського фахового коледжу НУХТ

Загальна інформація про гуртожиток

Поселення в кімнати студентського гуртожитку проводиться згідно з встановленими санітарними нормами. За згодою директора коледжу, заступника директора з навчально-виховної роботи, завідувача гуртожитку та голови профкому студентів та учнів  проводиться поселення  з розрахунку: в кімнату площею 18м2 – не більше 5 осіб, в кімнату площею 12 м2 — не більше 3 особи.

Кімнати блочного типу з санвузлом, коридором. Житлові кімнати мають шафи для зберігання одягу, білизни, взуття, продуктів. В гуртожитку є кімнати з поліпшеними умовами проживання. Також на другому поверсі гуртожитку функціонує «Хостел», в якому зроблений євроремонт та наявні сучасні меблі.

На кожному поверсі розташовані кухні, обладнанні електроплитами, мийками і столами.

На першому поверсі знаходиться душова кімната, спеціально обладнаний куточок для прасування одягу.

У гуртожитку є кімната для самопідготовки та відпочинку студентів та учнів, де є підручники і художня література, телевізор, безкоштовний   Інтернет Wi-Fi.

Біля гуртожитку є спортивний майданчик.

В гуртожитку налагоджена пропускна система. Вхід в гуртожиток служба охорони здійснює за перепустками. Мешканці гуртожитку ознайомлені з «Правилами проживання в гуртожитку» та «Розпорядком дня».

Виховним процесом в гуртожитку в позаурочний час з студентами та учнями працюють вихователі. Вони допомагають учням та студентам адаптуватися до нових умов проживання, проводять різноманітні заходи, залучають їх до гуртків технічної творчості та різних спортивних секцій.