Студентка ІІІ курсу Ольга Ткачик стала стипендіатом Фонду «Новий Луцьк»

У Луцьку з 9 вересня по 1 жовтня 2015 року стартував стипендіальний проект Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Всього була подана 121 заява. Комісія, яка складалась з працівників Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», викладачів та керівників молодіжних організацій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки й Луцького національного технічного університету, відібрала на публічний захист 75 претендентів.

Вручення сертифікатів стипендіатам Фонду відбулося 22 жовтня у Луцьку. Було нагороджено 33 студенти луцьких вищих навчальних закладів. Серед студентів, які вибороли стипендію під час публічного захисту своїх ідей та міні-проектів – наша студентка ІІІ курсу спеціальності «Комерційна діяльність» Ольга Ткачик. Вона розповіла, що здобула стипендію завдяки проекту, суть якого полягає у створенні соціального гуртожитку для малозабезпечених сімей, людей без постійного місця проживання. Дівчина переконана в актуальності створення соціальних гуртожитків, тому що в місті Луцьку налічується достатньо людей, які потребують допомоги та соціальної адаптації. «Завдання громадянського суспільства допомогти і захистити вразливі верстви населення. У найближчому майбутньому я бачу Луцьк привабливим і справді європейським містом для всіх громадян», – додає студентка Волинського технікуму НУХТ Ольга Ткачик.

Довідка:
«Стипендія Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» призначається обдарованим студентам денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, мистецькій, спортивній та громадській діяльності, навчальних закладів державної форми власності I-IV рівнів акредитації Луцька», – йдеться у Положенні про порядок призначення стипендії.
Основними вимогами до претендентів є відмінне навчання, наукові публікації та участь у конференціях протягом попередніх двох семестрів навчання та написання есе.
Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» дає можливість студентам отримати стипендію на 5 місяців у розмірі 2500 гривень щомісяця для тих, хто навчається у СНУ імені Лесі Українки й ЛНТУ; та 1500 гривень – для студентів коледжів, технікумів і училищ.