Переможці І етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

шевченко2_cr29 жовтня на відділенні загальноосвітніх дисциплін відбувся І етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Взагалі конкурс буде проходити у три етапи. За умовами конкурсу завдання для першого етапу підготували викладачі відділення загальноосвітніх дисциплін нашого технікуму.

Перед тим, як приступити до виконання конкурсних завдань, студенти Римарчук Вікторія, Іллюк Олеся, Сахарук Тетяна, Счастна Катерина, Клекочко Роман, Нагорна Марія, Лановенко Наталія, Лебедь Богдан, Бура Олена, Очковська Іванна, Дарницька Тетяна напам’ять декламували поезії Кобзаря, розповіли про життєвий і творчий шлях поета, ознайомили з живописом, портретами, картинами і графікою Шевченка-художника. Счастна Катерина виконала пісню «Іду з дитинства до Тараса».

Учасники й організатори конкурсу наголосили на важливості таких заходів у час, коли Україна виборює своє право на територіальну цілісність і самоідентифікацію, оскільки Шевченкове слово в усі часи підтримувало віру українців у щасливе майбутнє своєї держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар. Тому творчі роботи передбачали теми, пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу.

У конкурсі взяли участь учні та студенти І, ІІ курсів. Журі конкурсу підбило підсумки та визначило переможців.

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст»:

І курс І місце – Іллюк Олеся  група №17

ІІ місце – Римчук Вікторія група №17

ІІІ місце – Доманська Руслана група №46

ІІ курс І місце – Хомюк Тетяна група №39

ІІ місце – Дубинюк Вероніка група №39

ІІІ місце – Мережа Дарина група №35

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник»:

І курс І місце –Уєвич Ірина  група №10

ІІ місце – Грицюк Тетяна група №10

ІІІ місце – Мельничук Зоряна група №50

ІІ курс І місце – Котович Марія група №12

ІІ місце – Стасюк Юлія група №12

ІІІ місце – Мельничук Іванна група №7

Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ етапі конкурсу. Бажаємо всім учасникам подальших досягнень, натхнення та творчих успіхів.