Здобувачі освіти групи М-11 відділення економіки і підприємництва Відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж НУХТ» з великою шаною ставляться до творчості Тараса Шевченка – Великого Кобзаря, поета, прозаїка, живописця, невтомного борця за правду і відданого патріота України. Його слово, сповнене любові до Батьківщини, продовжує надихати нові покоління українців.
З нагоди 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка здобувачі освіти групи М-11 під керівництвом викладача української літератури Оксани Межової організували низку заходів, присвячених вшануванню пам’яті поета. Однією з найяскравіших подій став флешмоб: у внутрішньому дворі коледжу здобувачі освіти виклали слово “КОБЗАР” вишитими рушниками, символізуючи нерозривний зв’язок поколінь через духовну спадщину великого поета.
Під час урочистого заходу біля пам’ятника Тарасу Шевченку молодь ділилася цікавими фактами з життя поета, декламувала його безсмертні вірші, які й сьогодні закликають до патріотизму, гідності та щирої любові до України. Як писала Леся Українка про силу його слова:
“Усе знесла й перемогла його любові сила,
Того великого вогню і смерть не погасила.”


Такі заходи не лише вшановують пам’ять видатного митця, а й допомагають молодому поколінню відчути глибину його творчості, яка залишається актуальною у всі часи. Вогонь любові до України, який запалив Шевченко своїм словом, продовжує жити в серцях його нащадків.
Оксана Межова