Розвиваємо навички спортивного туризму

,

До Всесвітнього дня туризму в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбулися Відкриті змагання Луцького педагогічного коледжу з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Захід проводився з метою популяризації та пропаганди туризму, спортивного орієнтування.

Основним завданням таких змагань є: підвищення ролі туризму, активних форм відпочинку серед молоді, гармонійний розвиток особистості, формування стійких мотивацій до занять туризмом, організації змістовних подорожей і т.д.

Спортивний туризм – це шанс перевірити себе на міцність, продемонструвати свої лідерські якості і вміння працювати в команді.

Команду ВоФК НУХТ представляли вихованці гуртка з пішохідного туризму та спортивного орієнтування, здобувачі освіти відділення туризму та готельно – ресторанної справи. Для членів гуртка подібні змагання – це чудова нагода перевірити свої вміння на практиці та побачити перспективи розвитку в цьому виді спорту та туризмі.

Завдяки чудовій організації Волинського обласного центру національно – патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради всі учасники змагань отримали незабутні враження та яскравий досвід у подоланні «Смуги перешкод», орієнтуванні на карті, тощо.

З нетерпінням чекаємо нових викликів!

Катерина Осійчук, Вікторія Кавара