Проєкти з ресурсозбереження приносять нові перемоги!

Здобувачі освіти коледжу є активними учасниками різнопланових конкурсів і змагань обласного, міжнародного та всеукраїнського рівня. Традиційно студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму та отримали перемогу.

Студент І курсу відділення туризму та готельно-ресторанної справи Ілля Оксенюк із науковою розробкою «Сучасний стан і головні проблеми водних ресурсів Волинської області» (науковий керівник – викладач біології Катерина Пальоха) став призером обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 16-23 років) у категорії «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія». Ресурси енергозбереження» та зайняв ІІ місце.

Студент І курсу відділення інформатики та комп’ютерної техніки Громик Роман із науковою роботою «Аналіз екологічного стану річки Прип’ять з її притоками в межах Волинської області» (науковий керівник – викладач біології Надія Стецюк) став призером обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 16-23 років) у категорії «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія». Ресурси енергозбереження» та зайняв ІІІ місце.

Обласний відбірковий етап Конкурсу проводився Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради в рамках Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проєктів «Україна-Європа-Світ-2023».
Захист наукових проєктів відбувався у форматі відеопрезентацій. Члени журі відзначили високий рівень підготовки конкурсантів, науковий підхід до розв’язання поставлених завдань, актуальність, перспективність тематики конкурсних робіт та їх практичне застосування.

Вітаємо переможців! Бажаємо перемоги у фінальному етапі Конкурсу!